fixnet.com.tr Analiz

fixnet.com.tr Analiz


Bayramın 2. gününden merhabalar, uzun süredir yazmaya fırsat bulamıyordum, balkonda çayımı yudumlarken birkaç analiz paylaşmak istedim ve ilk kayıt yaptıran sitelerden fixnet.com.tr‘yi seçtim.

Fixnet İnternet bizimde ofisimizde kullandığımız internet servis sağlayıcı firma, dolayısıyla fatura ödemeleri için siteyi düzenli olarak ziyaret ediyoruz.

Site logonun renk tonlarına göre tasarlanmış, turuncu ve siyah renkler biraz yorucu geliyor ve genel oalrak vasat bir dizayn oluşmuş. İnternet paketlerinin gösterildiği alan YouJoomla’nın Plan modülünden yapılmış ama site Joomla olarak gözükmüyor, sanırım modül kaynak kodlarıyla siteye entegre edilmiş. Sitede bir online işlem merkezi bulunuyor, buradan fatura ve hat işlemleri yapılabiliyor.

Anasayfadaki “Hız Sorgulama” modülü direk Türk Telekom sistemine entegre çalışıyor ve altyapımızın değerlerini online olarak görmemizi sağlıyor.

Maalesef sitenin mobil versiyonu bulunmuyor ve responsive bir yapıyada sahip değil, dolayısıyla alternatif cihazlarda iyi bir deneyim yaşayamıyorsunuz.

Bu yazı hakkındaki yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trackbackler ve Pinbackler

Trackback Yok

TrackBack URL